Saada uudisenupp

Print Friendly, PDF & Email
Uudisenupu avaldamine Keskkonnatehnika kodulehel

Kui soovid oma firmas tehtud töid / projekte teiste lugejatega jagada, siis palun saada oma uudisenupp meile. Paneme selle Keskkonnatehnika kodulehele sobiva teema alla ning uudiskirja.

Selleks, et nupp ilmuks, peab see olema heas eesti keeles. Uudisenupu soovitatav pikkus on 300–700 sõna. Tore, kui leiad nupu juurde ka sobiva pildi. Uudisenupp ei ole reklaamartikkel.

Kirjutades mõtle ka, mis võiks Sinu loo puhul olla peamine märksõna, mille järgi teemast huvitatud internetist infot otsida võivad. See märksõna peaks olema nii loo pealkirjas kui esimeses sissejuhatavas lõigus. Seesama märksõna peaks ka tekstis veel vähemalt 2–3 korda esinema. Palun pane peamine märksõna loo lõppu eraldi kirja..

Uudisenupp ja selle juurde sobiv pilt palun saada e-posti aadressile merike.noor@keskkonnatehnika.ee.

Reklaam

Kui soovid kirjutada reklaamloo (või saata pressiteate) enda firmast või toodetest mida müüd või teenustest, mida pakud, siis selle avaldamine on tasuline. Reklaamartikli avaldamine Keskkonnatehnika kodulehel (2 nädalat) maksab 190 eurot + km.

Ka reklaamteksti kirjutamise kohta kehtivad eespool toodud soovitused (loo pikkus 300–700 sõna, saada ka sobiv pilt ja peamine märksõna).

Reklaamartikkel peab vastama heale tavale ning olema vastavuses reklaamija toodete ja teenustega.

Reklaammoodul (728 x 90 px, maht kuni 50 kB, jpg, gif, 1 nädal) päises Keskkonnatehnika logo kõrval maksab 250 eurot + km.

Reklaammoodul (125 x 125 px, maht kuni 20 kB, jpg, gif, 2 nädalat) päise all paremas veerus maksab 70 eurot + km ja 250 x 300 px, maht kuni 60 kB 190 eurot + km.

Reklaammoodulite kujundamine on lisatasu eest.

Reklaamartikkel (või pressiteade) ja selle juurde sobiv pilt või valmis reklaam (728*90 px, 125 x 125 px või 300 x 250 px) palun saada e-posti aadressile merike.noor@keskkonnatehnika.ee.

Küsimuste korral palun kirjuta või helista.

 

Heade soovidega
Merike Noor

Keskkonnameedia OÜ
Tel 5648 7697