Segistid (köögi-, valamu-, vanni-)

Segistid. Köögi- ja vannisegistid

Siit leiad valiku köögi-, valamu- ja vannisegisteid. Vali välja sobiv ja osta otse Amazon.de kodulehelt. Lehel toodud toodete hinnad on orienteeruvalt mõnekümnest kuni paarisaja euroni.

Foto: pixabay.com

Tagasi e-poodi.

Grohe Eurosmart on roostevaba terasest väljatõmmatava otsikuga ja reguleeritava vooluhulgaga köögisegisti. Vastupidava pinnaviimistlusega segistid on kriimustuskindlad.

Grohe SilkMove ES tehnoloogia võimaldab säästa energiat. Kui segisti kraan on keskel, saab ainult külma vett (sobiv asend pottide veega täitmiseks). Sooja vee saamiseks tuleb kraani keerata vasakule.

Segisti paigaldamine võtab vähe aega. Ostes Amazonist kehtib 5-aastante tootjagarantii.

GROHE Eurosmart Cosmopolitan on roostevaba terasest kroomitud pinnaga köögisegisti. Vooluhulka ja vee temperatuuri saab reguleerida. GROHE StarLight® pinnaviimistlus tagab segisti vastupidavuse ja kriimustuskindluse. Segistit on lihtne puhastada.

Grohe SilkMove ES tehnoloogia võimaldab säästa energiat. Kui segisti kraan on keskel, saab ainult külma vett (sobiv asend pottide veega täitmiseks). Sooja vee saamiseks tuleb kraani keerata vasakule. Kiire paigaldus.

Hansgrohe Focus valamusegisti on roostevaba terasest kroomitud pinnaga valamusegisti. Nii vooluhulka kui vee temperatuuri saab käepideme asendit muutes reguleerida. Focus valamusegistil on katlakivivastane Quick Clean süsteem. Segistit on lihtne puhastada.

EcoSmart tehnoloogia vähendab veekulu kuni 60%. Sobib kasutamiseks ka läbivooluboileriga (kiirboileriga).

Ostes Amazonist kehtib 5-aastante tootjagarantii.

Franke Atlas on roostevaba terasest väljatõmmatava otsikuga (voolikudušiga) köögisegisti.

Segisti kangi saab monteerida kas paremale või vasakule poole. Pööratav jooksutoru 360 °C. Painduvad ühendusvoolikud on 450 mm pikkused. Seina kaugus segisti augu keskelt peab olema vähemalt 80mm.